Scroll

The ultimate displaymeets the ultimate all-in-one.

شروع قیمت از ۱۹۹۹ دلار

۱۴/۷ میلیون نقطه در تصویر.
و قدرتی فروان برای انجام کارهایی رویایی.

آی‌مک همواره دستگاهی بزرگ و پیشرفته برای انجام کارهایی شگفت‌انگیز بوده و برای تولید بهترین آن به تولید بهترین صفحه نمایش ممکن نیاز بوده است. آی‌مک ۲۷ اینچی جدید دارای یک صفحه نمایش رتینای 5K بوده که تعداد نقاط آن نسبت به آی‌مک ۲۷ اینچی استاندارد، چهار برابر است. بنابراین جزئیاتی باورنکردنی را در ابعادی بی‌نظیر مشاهده خواهید کرد.

5K
رزولوشن ۵۱۲۰x۲۸۸۰
4K
فول HD

تصویری با کیفیت 5K را ببینید

حتی پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز نیز برای تولید یک آی‌مک با چنین ابعادی کافی نبوده‌اند. ولی این کار غیرممکن ممکن شده است — از طریق تولید صفحه نمایشی که قادر است روشنایی ۱۴/۷ میلیون نقطه تصویر را فراهم نماید، با وجود رعایت استانداردهای روشنایی تصویر مصرف انرژی دستگاه را کاهش دهد و کیفیت تصاویر را برای دستیابی به بالاترین اشباع رنگ بهبود ببخشد.

همه این کارهای برجسته بدون فدا کردن طراحی فوق‌باریک (۵ میلیمتر در لبه‌ها) آی‌مک انجام شده است.

اطلاعات بیشتر

4x ۴ برابر نقاط بیشتر

حیرت‌انگیزترین و قدرتمندترین آی‌مک تولیدشده تاکنون.

قابلیت‌های آی‌مک جدید با صفحه رتینای 5K تنها به یک صفحه نمایش فوق‌العاده خلاصه نمی‌شود. با وجود یک پردازنده چهارهسته‌ای اینتل با سرعتی تا ۴ گیگاهرتز، جدیدترین گرافیک‌های AMD، قابلیت پیشرفته Fusion Drive و درگاه‌های تاندربولت ۲، آی‌مک یک دستگاه قدرتمند است که یک صفحه نمایش بی‌نظیر را پشتیبانی میکند.

در مورد کارایی بیشتر بدانید

تا 4GHz پردازنده Core i7
تا 3.5 ۳/۵ ترافلاپ قدرت گرافیکی
تا 20 Gbps ۲۰ گیگابیت بر ثانیه پهنای باند درگاه ثاندربولت ۲

سیستم‌عامل Yosemite مک. پیشرفته‌ترین سیستم‌عامل کامپیوترهای رومیزی دنیا.

سیستم‌عامل مک همان چیزی است که به یک دستگاه مک بها می‌بخشد. Yosemite به گونه‌ای طراحی شده که بهره کاملی را از صفحه نمایش 5K برده و استفاده از آن آسان باشد، بنابراین همه‌چیز را با شفافیتی غیرقابل وصف مشاهده خواهید کرد. Yosemite مجموعه‌ای کامل از نرم‌افزارهای پرکاربرد را ارائه داده و هماهنگی بسیار شگفت‌انگیزی را بین دستگاه‌های مک و iOS به وجود می‌آورد.

اطلاعات بیشتر در مورد OS X

بهترین نرم‌افزارهای داخلی. در بهترین وضعیتی که تاکنون داشته‌اند.

هر دستگاه مکی به همراه نرم‌افزارهای Photos, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers و Keynote روانه بازار میشود. بنابراین از همان ابتدا می‌توانید کارهایی بسیار خلاقانه و کاربردی انجام دهید. این نرم‌افزارها به‌روزرسانی شده‌اند تا با طراحی زیبای سیستم‌عامل Yosemite اپل سازگار باشند. همچنین می‌توانید از نرم‌افزارهای فوق‌العاده‌ای برای ایمیل، برنامه‌ریزی کارهای روزانه و پشتیبان‌گیری خودکار از مک بهره ببرید — حتی نرم‌افزاری برای یافتن نرم‌افزارهای جدید نیز وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد نرم‌افزارهای داخلی

با سایر اعضای خانواده آی‌مک آشنا شوید.

با وجود مدل‌های ۲۱/۵ و ۲۷ اینچی آی‌مک و شروع قیمت آنها از ۱۰۹۹ دلار، همه می‌توانند یک کامپیوتر all‑in‑one قدرتمند داشته‌باشند.

اطلاعات بیشتر