مناسب کار توسعه‌دهندگان
و همه کاربران.

iOS 8 برترین نسخه از این سیستم‌عامل تاکنون است، هم برای توسعه‌دهندگان و هم برای سایر کاربران. اما هدف اپل فقط این نبود. هدف اپل در واقع خلق یک تجربه کاربری بسیار کارآمد و فوق‌العاده بود که در ابتدا بسیار شگفت‌انگیز بوده و در نهایت رضایت شما را کاملا جلب نماید.

آنچه در iOS 8 جدید است.

به سرعت تصاویری که ثبت می‌کنید را یافته و ویرایش کنید. صدای خود را در پیام‌های خود ضمیمه کنید. نرم‌افزارهای سلامتی و تناسب اندام شما با همدیگر، با مربی و حتی با پزشک‌تان همکاری خواهند کرد. همچنین ابزارهای بیشتری در اختیار توسعه‌دهندگان قرار گرفته‌است. امکانات بیشتری را در کیبورد و روش‌های بیشتری را برای اشتراک‌گذاری اطلاعات در اختیار خواهید داشت. می‌توانید از حسگر اثرانگشت و iCloud به روش‌های شگفت‌انگیزی استفاده کنید. اینها فقط برخی از امکاناتی است که iOS 8 در اختیار شما قرار میدهد.

مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای فوق‌العاده iOS 8 را ببینید.

Photos.
مجموعه تصاویر خود را به شکلی استادانه مدیریت کنید.

نرم‌افزار کاملا جدید Photos یافتن و مدیریت تصاویر را از طریق قابلیت‌های جستجوی جدید و آلبوم‌های هوشمند خود، بسیار ساده میکند. حتی یک کاربر مبتدی هم می‌تواند وضعیت تصاویر خود را پس از ثبت آنها را از طریق ابزارهای ویرایشی جدید کاملا بهبود ببخشد. iCloud Photo Library نیز تمام تصاویر و ویدئوهای شما را بر روی خود ذخیره کرده و آنها را بر روی همه دستگاه‌های مک و iOS و همچنین بر روی وبسایت iCloud.com در دسترس‌تان قرار میدهد.

اطلاعات بیشتر

Messages.

با وجود نرم‌افزار Messages می‌توانید به بهترین شکل ممکن با خانواده خود در ارتباط باشید. صدای خود را به پیام‌ها اضافه کنید. ویدئویی را از آنچه در همان لحظه می‌بینید ارسال کنید. به سادگی محل خود را بر روی نقشه برای دیگران به اشتراک بگذارید.

اطلاعات بیشتر

جزییات، یک تجربه کاربری بی‌نظیر را برای شما خلق خواهند کرد.

در iOS 8 روش بسیار جذابی را برای پاسخگویی به اعلام‌ها خواهید یافت. میان‌برهایی برای تماس با کسانی که بیشتر با آنها در ارتباط هستید. قابلیت‌هایی از ایمیل که زمان را برای شما ذخیره می‌کنند. تمام اینها تجربه کاربریتان را از آیفون، آیپد و آیپادتاچ متحول می‌کنند.

اطلاعات بیشتر

هوشمندترین کیبورد ممکن.

iOS 8 از طریق پیشنهاد دادن کلمات مرتبط، نوشتن را برای شما بسیار ساده میکند. حتی تشخیص میدهد که متن خود را برای چه کسی و در چه نرم‌افزاری می‌نویسید. زیرا سبک نوشتن شما در نرم‌افزارهای مختلف، متفاوت است.

اطلاعات بیشتر

Family Sharing.
حالا می‌توانید به راحتی اطلاعات مختلف را با افراد خانواده خود به اشتراک بگذارید.

تا شش نفر از اعضای خانواده‌تان می‌توانند خریدهای خود از فروشگاه‌های اپل، تصاویر، تقویم‌ها و محل‌های خود بر روی نقشه را برای همدیگر به اشتراک بگذارند.

اطلاعات بیشتر

iCloud Drive.
انواع مختلف پرونده‌ها،
بر روی همه دستگاه‌های شما.

خبر خوب این است که حالا می‌توانید با وجود iCloud از روی هر دستگاهی (حتی بر روی دستگاه‌های مک و ویندوز) بر روی هر پرونده‌ای کار کنید، یعنی پی‌دی‌اف‌ها، متن سخنرانی‌ها، تصاویر و غیره.

اطلاعات بیشتر

Health.
یک روش کاملا جدید برای بررسی وضعیت سلامتی و تناسب اندام.

حالا نرم‌افزارهای بررسی‌کننده فعالیت‌ها، ضربان قلب و سایر نرم‌افزارهای سلامتی و تناسب اندام شما می‌توانند با یکدیگر همکاری کرده و بهینه‌تر از گذشته در خدمت شما باشند. تمام اطلاعات لازم بر روی یک داشبورد به صورت منظم و مرتب در اختیار شماست.

اطلاعات بیشتر

ارتباط بی‌نقص آیفون، آیپد و مک.

برای کسانی که چندین دستگاه اپلی دارند اوضاع در حال بهتر شدن است. حالا می‌توانید نوشتن یک ایمیل را از روی یک دستگاه شروع کرده و بر روی دستگاهی دیگر ادامه دهید. کاربران آیفون می‌توانند تماس‌ها و پیام‌های خود را از طریق مک و آیپد پاسخ دهند.

اطلاعات بیشتر

Spotlight.
هوشمندتر از همیشه.

گاهی اوقات در جستجوی یکی از نرم‌افزارها، مخاطبین و یا پاسخی برای سوال خود هستید. اسپات‌لایت در نتایج جستجوی خود مطالبی را از ویکیپدیا، منابع مختلف، اماکن نزدیک، خبرهای روز و غیره ارائه میکند. اسپات‌لایت بسیار هوشمند بوده و می‌تواند بر اساس موقعیت و محل شما بر روی نقشه اطلاعات مرتبطی را در اختیار شما قرار دهد.

اطلاعات بیشتر