لوازم جانبی حتی کاورها نیز هوشمندتر شده‌اند.

کاورها و کیس‌های جدید و خوش‌رنگ آیپد را بررسی کنید. سایر لوازم جانبی را نیز ببینید، مانند یک رابط دوربین‌های عکاسی برای استخراج تصاویر از دوربین عکاسی دیجیتال‌، هدفون‌هایی برای گوش دادن به موسیقی و یک آداپتور ویدئوی دیجیتال برای نمایش ویدئو و یا بازی بر روی تلویزیون.

کاور هوشمند

کاور هوشمند (Smart Cover) از یک پلیمر مصنوعی خاص تهیه شده و در ۷ رنگ روشن جدید عرضه میشود که قسمت‌های لولایی نرم آن از بدنه نازک آیپد به خوبی محافظت میکند. وظیفه آن البته فقط محافظت از آیپد نیست؛ صفحه نمایش آیپد هنگامی که کیس هوشمند را باز می‌کنید روشن شده و با بستن آن نیز خاموش میشود. کاور هوشمند همچنین به اشکال مختلفی تا میشود تا به عنوان یک پایه برای آیپد در هنگام مطالعه، تماشای فیلم یا تماس‌های تصویری فیس‌تایم ایفای نقش نماید. به راحتی می‌توان آن را جدا کرده و یا باز و بسته نمایید.

کاورهای هوشمند آیپد ایر را خریداری نمایید.
کاورهای هوشمند آیپد مینی را خریداری نمایید.

کیس هوشمند

کیس هوشمند (Smart Case) دلپسندترین ابزار برای محافظت از آیپد شما از هر دو طرف است. در ۵ رنگ زیبا عرضه میشود و چرم زیبای آن که به رنگ آنیلین است احساس بسیار خوبی را منتقل میکند. صفحه نمایش آیپد هنگامی که کیس هوشمند را باز می‌کنید روشن شده و با بستن آن نیز خاموش میشود. همانند کاور هوشمند این کاور نیز تا میشود تا به عنوان پایه‌ای برای آیپد ایفای نقش کند، بنابراین می‌توانید آیپدتان را هرجا که دوست دارید گذاشته و کارتان را انجام دهید.

کیس‌های هوشمند آیپد ایر را خریداری نمایید.
کیس‌های هوشمند آیپد مینی را خریداری نمایید.

لوازم جانبی آیپد

هرآنچه که برای نوشتن، پخش ویدئو و بازی بر روی تلویزیون‌تان، پرینت از طریق وایرلس، گوش دادن به موسیقی و موارد دیگر احتیاج دارید برای شما فراهم شده است.

خرید لوازم جانبی آیپد