iMovie for Mac

محصولی بزرگ.
کارایی‌ بی‌نظیر.

با وجود iMovie در مک از ویدئوهای خود بسیار لذت می‌برید. به راحتی فیلم‌های خود را جستجو کنید، به سرعت آنها را به اشتراک بگذارید، فیلم‌های HD و پیش‌نمایش‌های حرفه‌ای را خلق کنید. و هنگامی که ویدئوی شما آماده نمایش شد iMovie Theater وارد میدان خواهد شد.

جستجو کنید

مرکزی برای نگهداری ویدئوهای شخصی.

اگر شما یک دوربین فیلمبرداری ساده یا حرفه‌ای، یک آیفون و یا یک آیپد داشته‌باشید احتمالا تعداد بسیار زیادی ویدئوی عالی نیز خواهید داشت. با وجود iMovie کارهای فراوانی را می‌توانید بر روی آنها انجام دهید. تمام فیلم‌های شما در یک مکان دسته‌بندی می‌شوند، جایی که می‌توانید به سادگی آنها را جستجو کنید، تماشا کنید و یا آنها را به یک فیلم یا پیش‌نمایش زیبا تبدیل کنید.

Make movies

خلق فیلم‌ به شکلی فوق‌العاده ساده.

ساختن یک فیلم هیچ‌گاه به این سادگی نبوده است. کافیست فیلمی که می‌خواهید استفاده کنید را انتخاب کنید، عناوین و افکت‌های مناسب را به آن اضافه کرده و از طریق عمل ساده کشیدن و رها کردن یک موسیقی زیبا را به آن ضمیمه کنید. خانم‌ها و آقایان، این یک شاهکار است. با نحوه ساخت فیلم در iMovie آشنا شوید

Create trailers

خلق پیش‌نمای ش‌هایی به سبک فیلم‌های هالیوودی.

شما احتمالا صدها ویدئو دارید که تبدیل آنها به فیلم‌هایی زیبا رویای شماست. iMovie کارهای ویرایشی را انجام داده و به شما اجازه میدهد که به سرعت پیش‌نمایش‌هایی جذاب را به سبک فیلم‌های هالیوودی از ویدئوهای خود خلق کنید. با نحوه ساخت پیش‌نمایش در iMovie آشنا شوید.

iMovie Theater

و حالا زمان نمایش فیلم شماست.

iMovie Theater در واقع تئاتر شخصی شماست، جایی که می‌توانید فیلم‌ها و پیش‌نمایش‌هایی که ساخته‌اید را به نمایش بگذارید. فیلم‌های شما به صورت پوسترهایی زیبا به نمایش در خواهند آمد، بنابراین شما همواره ستاره نمایش‌هایتان هستید. با وجود iCloud نیز همه تولیدات شما بر روی سایر دستگاه‌هایتان و حتی بر روی Apple TV قابل استفاده خواهند بود.

به اشتراک بگذارید

نور. دوربین. حرکت.

یک فیلم بدون تماشاگران خود ارزشی نخواهد داشت. iMovie روش‌های بسیاری را برای اشتراک‌گذاری فیلم‌هایتان به شما میدهد. می‌توانید آنها را به صورت یک پست بر روی وب گذاشته و یا آنها را ایمیل کنید. فیلم‌های خود را در معرض دید دیگران قرار داده و مورد ستایش آنها قرار بگیرید.

نمایش فیلم‌هایتان به همه جهانیان.

هنگامی که آماده‌اید تا فیلم خود را در چندین مکان به نمایش بگذارید می‌توانید آن را بر روی فیسبوک، یوتیوب، ویمئو و CNN iReport آپلود کنید. از طریق قابلیت Mail Drop در نرم‌افزار Mail ویدئوهای HD را برای دوستانتان ارسال کنید. یا اینکه از لحظه‌های خاص فیلم خود تصاویری را ثبت کنید. به زودی می‌توانید فیلم‌های خود را در هر جایی به نمایش بگذارید.

امکانات جدیدی برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزارها.

خلق ویدئوهایی کوتاه برای فروشگاه App Store.

توسعه‌دهندگان می‌توانند به کمک iMovie ویدئوهایی زنده و زیبا را برای نرم‌افزارهای خود خلق کنند. کافیست به کمک نرم‌افزار QuickTime از صفحه نمایش آیفون یا آیپد خود فیلم بگیرند، در iMovie ویرایش کنند و یکی از ۱۱ عنوان زیبای طراحی شده توسط اپل را به معرفی ویدئویی نرم‌افزار خود اضافه کنند. هنگامی که ویدئو آماده شد می‌توانید از گزینه App Preview (پیش‌نمایش نرم‌افزار) برای اشتراک‌گذاری آن استفاده کنید تا فیلم شما برای آپلود در آیتونز آماده گردد.

در مورد App Preview بیشتر بدانید
راهنمای iMovie را برای خلق App Previewها بخوانید