Keynote برای مک

یک سخنرانی کاملا یکپارچه.

نرم‌افزار Keynote برای مک خلق سخنرانی‌های زیبا را بسیار ساده میکند. Keynote که برای Yosemite به‌روز شده است، از ابزارهای قدرتمند و افکت‌های خیره‌کننده‌ای برای عملی کردن ایده‌های شما بهره میبرد. می‌توانید به شکل یکپارچه‌ای با کاربران دستگاه‌های مک و iOS و حتی کاربران نرم‌افزار PowerPoint مایکروسافت کار کنید.

ابزارهای قدرتمند و خلاقانه

ایده‌های خود را به شکلی بی‌نظیر به نمایش بگذارید.

یک سخنرانی برجسته را آماده کرده و آن را به وسیله ابزارهای بصری ساده و قدرتمند ارائه کنید. از تصویر، ویدئو، بازتاب و قاب‌های تصاویر در آن استفاده کنید، اطلاعات خود را در قالب نمودارهایی زیبا به نمایش بگذارید. همه آنها را از طریق حالت‌های سینمایی تغییر اسلایدها به هم متصل کنید و آنها را به صورت زنده به نظاره بنشینید. Keynote به شکلی باورنکردنی درست برای همین کار خلق شده‌است.

طراحی بر اساس «سادگی»

اجرای یک سخنرانی بسیار ساده است.

از همان ابتدا Keynote صحنه را برای یک سخنرانی بی‌نظیر آماده میکند. یک صفحه مرتب و شسته‌رفته تمام ابزارهای لازم را در دسترس شما قرار میدهد. Keynote به گونه‌ای طراحی شده که به شکل موثری از نسخه ۶۴ بیتی سیستم‌عامل Yosemite استفاده کند. بنابراین کاملا روان اجرا میشود، حتی اگر یک سخنرانی بسیار سنگین و پر از عناصر گرافیکی باشد.

نمودارهای شگفت‌انگیز

داده‌ها به شکل موثری دیده خواهند شد.

هنگام توضیح دادن آمار و ارقام، استفاده از یک نمودار با ارزش‌تر از ساعت‌ها سخن گفتن است. یکی از نمودارهای ستونی، میله‌ای، دایره‌ای، پراکنده، حبابی و ... را انتخاب کنید. از پویانمایی برای افزودن جلوه‌های بصری بهره ببرید. نمودارهای خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که قسمت‌های مهم برجسته دیده شوند. با تلاشی اندک نتیجه بزرگی را خواهید گرفت.

Keynote در همه‌جا

دستگاه‌های خود را تنظیم کرده تا با هم همکاری کنند.

شما معمولا فقط یک جا و بر روی یک دستگاه کار خود را انجام نمی‌دهید. Keynote نیز به همین شکل است. سخنرانی که بر روی مک خود ایجاد کرده‌اید را می‌توانید با همان وضعیت بر روی دستگاه‌های iOS خود استفاده کنید، و برعکس. انتقال کارتان از یک دستگاه به دستگاهی دیگر بسیار ساده است. می‌توانید حتی به متن سخنرانی خود بر روی وب هم دسترسی داشته باشید، آن را به اشتراک بگذارید و یا در زمینه آن با دیگران همکاری کنید.

اشتراک‌گذاری آسان

حضار را شگفت‌زده کنید.

Keynote اشتراک‌گذاری اطلاعات شما را بسیار ساده میکند. درست از روی نوار ابزار می‌توانید یک کپی از پرونده خود را ارسال کنید. یا اینکه یک لینک را به متن سخنرانی خود برای هرکسی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید. بنابراین نیازی به تهیه انبوهی از کپی‌ها نخواهید داشت. می‌توانید حتی از طریق سرویس‌های مختلف دیگر نیز بر روی پرونده‌های خود کار کنید. می‌توانید پرونده‌ها را از طریق سرویس‌هایی همچون جی‌میل یا دراپ‌باکس ارسال کنید. این موضوع باعث میشود به شکلی موثرتر با تیم خود و البته حضار در ارتباط باشید.

سازگار با نرم‌افزار PowerPoint مایکروسافت

برای کار با آفیس نیاز نیست حتما آفیس داشته‌باشید.

آیا مشغول همکاری با شخصی هستید که از نرم‌افزار PowerPoint مایکروسافت استفاده میکند؟ Keynote این همکاری را به شکل فوق‌العاده‌ای امکان‌پذیر میکند. شما می‌توانید پرونده‌های Keynote را با فرمت PowerPoint ذخیره کنید. یا اینکه پرونده‌های PowerPoint را در Keynote وارد کرده و ویرایش کنید. همچنین از قابلیت‌های بسیار محبوب PowerPoint هم کاملا پشتیبانی میشود. بنابراین کار بر روی پرونده‌های یکسان با نرم‌افزارهای مختلف بسیار ساده است.

درمورد سازگاری با نرم‌افزار PowerPoint مایکروسافت بیشتر بدانید