Numbers برای مک.

صفحات گسترده هیچ‌گاه تا این حد وسیع نبوده‌اند.

با وجود نرم‌افزار Numbers برای مک کار خود را با صفحات گسترده‌ی پیشرفته شروع خواهید کرد. تمام صفحه همچون یک بوم نقاشی بزرگ در اختیار شماست. کافیست نمودارها، جدول‌ها و تصاویر تعاملی فوق‌العاده را اضافه کرده تا اطلاعات شما را به زیبایی به نمایش بگذارند. می‌توانید به صورت یکپارچه‌ای بین دستگاه‌های مک و iOS جابجا شده و همچنین با کسانی که از نرم‌افزار Excel مایکروسافت استفاده می‌کنند همکاری کنید. Numbers برای سیستم‌عامل Yosemite مک به‌روز شده و با قدرت تمام در اختیار شماست.

ابزارهای خلاقانه و قدرتمند

زیبایی اعداد را به نظاره بنشینید.

نیازی نیست که یک صفحه گسترده بسیار وسیع باشد، به همین دلیل است که Numbers به جای یک شبکه نامتناهی کار را با یک صفحه خالی شروع میکند. می‌توانید فونت‌ها و وضعیت حاشیه سلول‌ها را انتخاب کنید. یا اینکه جدول‌ها را اضافه کنید، تغییر اندازه بدهید و به آنها حالت بدهید و در صورت نیاز عناصر را جابجا کنید. ناگهان متوجه می‌شوید که به اطلاعات عددی خود یک حالت هنری بسیار زیبا را بخشیده‌اید.

طراحی بر اساس «سادگی».

شما در ریاضیات حرفه‌ای خواهید بود.

شروع کار با Numbers مثل آب خوردن است. قالب‌هایی از پیش آماده شده برای کارهای مختلف وجود دارند. دستورالعمل‌های راهنما درست در مواقع لازم به نمایش گذاشته می‌شوند. رابط کاربری مناسب Numbers یافتن ابزارهای لازم را برای شما بسیار ساده می‌کنند. در پشت همه این امکانات یک موتور محاسباتی پیشرفته نهفته که از سیستم‌عامل ۶۴ بیتی Yosemite به شکل بهینه‌ای استفاده میکند، بنابراین کار خود را با سرعت بالایی انجام خواهید داد.

ابزار حرفه‌ای.

به یک ریاضیدان تبدیل شوید.

Numbers از ۲۵۰ تابع ریاضی پشتیبانی میکند که توسط ابزارهای حرفه‌ای ساخته شده‌اند تا کار شما را بسیار ساده کنند. تنها با چند کلیک می‌توانید محاسبات پیچیده را انجام دهید، اطلاعات را فیلتر کنید و حاصل جمع‌ها را حساب کنید. استفاده از Numbers حالا بسیار ساده است.

نمایش بصری زیبای داده‌ها.

روشی هوشمندانهتر برای نگریستن به اعداد.

Numbers روشهای پویا و متحرکی را برای بررسی اعداد در اختیار شما قرار میدهد. بنابراین میتوانید الگوها را ببینید، امتدادها را تشخیص دهید و روابط را متوجه شوید. هنگامی که از نمودارهای تاثیرگذار، گرافها و ابزارها استفاده میکنید، آنچه میبینید را به راحتی درک خواهید کرد.

Numbers در همه‌جا.

دستگاه‌های خود را تنظیم کرده تا با هم همکاری کنند.

شما معمولا فقط یک جا و بر روی یک دستگاه کار خود را انجام نمی‌دهید. Numbers نیز به همین شکل است. صفحات گسترده‌ای که بر روی مک خود ایجاد کرده‌اید را می‌توانید با همان وضعیت بر روی دستگاه‌های iOS خود استفاده کنید، و برعکس. انتقال کارتان از یک دستگاه به دستگاهی دیگر بسیار ساده است. می‌توانید حتی به صفحات گسترده خود بر روی وب هم دسترسی داشته باشید، آن را به اشتراک بگذارید و یا در زمینه آن با دیگران همکاری کنید.

اشتراک‌گذاری آسان.

حضار را به معادله اضافه کنید.

Numbers کار کردن با همکارانتان را بسیار ساده میکند. کافیست گزینه Share را کلیک کنید تا یک کپی از پرونده خود را ارسال کنید. یا اینکه یک لینک را به صفحه گسترده خود برای هرکسی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید. می‌توانید حتی از طریق سرویس‌های مختلف دیگر نیز بر روی پرونده‌های خود کار کنید. می‌توانید پرونده‌ها را از طریق سرویس‌هایی همچون جی‌میل یا دراپ‌باکس ارسال کنید. این موضوع به این معنی است که همه می‌توانند صفحه گسترده شما را ببینند و بر روی آن کار کنند.

سازگار با نرم‌افزار Excel مایکروسافت.

برای کار با آفیس نیاز نیست حتما آفیس داشته باشید.

آیا مشغول همکاری با شخصی هستید که از نرم‌افزار Excel مایکروسافت استفاده میکند؟ Numbers این همکاری را به شکل فوق‌العاده‌ای امکان‌پذیر میکند. شما می‌توانید پرونده‌های Numbers را با فرمت Excel ذخیره کنید. یا اینکه پرونده‌های Excel را در Numbers وارد کرده و ویرایش کنید. همچنین از قابلیت‌های بسیار محبوب Excel هم کاملا پشتیبانی میشود. بنابراین کار بر روی پرونده‌های یکسان با نرم‌افزارهای مختلف بسیار ساده است.

درمورد سازگاری با نرم‌افزار Excel مایکروسافت بیشتر بدانید