Pages برای مک

حرف آخر در پردازش کلمات.

Pages برای مک یک پردازشگر قدرتمند کلمات است که تمام نیازهای شما را برای خلق اسناد زیبا و خواندن آنها برطرف میکند. این نرمافزار برای سیستمعامل Yosemite مک بهروز شده است و به خوبی میان کاربران دستگاههای مک، iOS و همچنین کابران نرمافزار Word مایکروسافت ارتباط برقرار میکند.

ابزارهای قدرتمند و خلاقانه

نوشتن خلاقانه کلمات، در تمام موضوعات.

اطلاعات خود را در قالب کلمات و به صورت بصری عرضه کنید، اما به شکلی هنرمندانه. فونتها، قالبها، فاصله میان کلمات و حروف را انتخاب کنید. از تصاویر خود استفاده کرده و سپس اندازه آن را تغییر دهید، آنها را بپرخانید و یا اینکه پسزمینه آنها را حذف کنید. از نمودارهای تعاملی استفاده کنید. Pages یک پردازنده قدرتمند کلمات است که اسناد شما را به شکلی ویرایش میکند که از خواندن آنها لذت خواهید برد.

طراحی شده بر اساس «سادگی»

دوست‌داشتنی، از همان ابتدا.

از همان ابتدا Pages شما را در یک محیط حرفهای برای نوشتن قرار داده و همه ابزارهای لازم را در جای درست خود در اختیار شما قرار میدهد. انتخاب یک قالب و تنظیم فونتها، حالتها و گرافیک عناصر برای شما به امری عادی تبدیل خواهد شد. از آنجا که Pages بر اساس نسخه 64 بیتی سیستمعامل Yosemite مک طراحی شدهاست، همه کارها را به سرعت بسیار بالایی برای شما انجام خواهد داد.

ابزارهای نوشتاری قدرتمند

تمام آنچه نیاز دارید تا مطمئن شوید که همهچیز عالی است.

نقلقولها را با استفاده از EndNote و فرمولهای ریاضی را از طریق MathType جایگذاری کنید. تعداد کلمات را بررسی کنید. تغییرات را در هر بار بررسی مجدد اسناد خود ردیابی کنید. با وجود پیشرفته بودن قابلیتهای Pages، انجام تمام این کارها بسیار ساده است.

Pages everywhere

Pages در همه‌جا. دستگاه‌های خود را تنظیم کرده تا با هم همکاری کنند.

شما معمولا فقط یک جا و بر روی یک دستگاه کار خود را انجام نمی‌دهید. Pages نیز به همین شکل است. اسنادی که بر روی مک خود ایجاد کرده‌اید را می‌توانید با همان وضعیت بر روی دستگاه‌های iOS خود استفاده کنید، و برعکس. انتقال کارتان از یک دستگاه به دستگاهی دیگر بسیار ساده است. می‌توانید حتی به صفحات گسترده خود بر روی وب هم دسترسی داشته باشید، آن را به اشتراک بگذارید و یا در زمینه آن با دیگران همکاری کنید.

اشتراک‌گذاری آسان

گسترش کلمات.

Pages کار کردن با همکارانتان را بسیار ساده میکند. کافیست گزینه Share را کلیک کنید تا یک کپی از پرونده خود را ارسال کنید. یا اینکه یک لینک را به صفحه گسترده خود برای هرکسی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید. می‌توانید حتی از طریق سرویس‌های مختلف دیگر نیز بر روی پرونده‌های خود کار کنید. می‌توانید پرونده‌ها را از طریق سرویس‌هایی همچون جی‌میل یا دراپ‌باکس ارسال کنید. این موضوع به این معنی است که شما و همکارانتان همواره بر روی نسخه‌های واحدی از پروژه‌ها کار خواهید کرد و‌ نگران هیچ موضوعی نخواهید بود.

سازگار با نرم‌افزار Word مایکروسافت.

برای کار با آفیس نیاز نیست حتما آفیس داشته‌باشید.

آیا مشغول همکاری با شخصی هستید که از نرم‌افزار Word مایکروسافت استفاده میکند؟ Pages این همکاری را به شکل فوق‌العاده‌ای امکان‌پذیر میکند. شما می‌توانید پرونده‌های Pages را با فرمت Word ذخیره کنید. یا اینکه پرونده‌های Word را در Pages وارد کرده و ویرایش کنید. همچنین از قابلیت‌های بسیار محبوب Word هم کاملا پشتیبانی میشود. بنابراین کار بر روی پرونده‌های یکسان با نرم‌افزارهای مختلف بسیار ساده است.

درمورد سازگاری با نرم‌افزار Word مایکروسافت بیشتر بدانید.