App Store Apps روش‌هایی جدید برای انجام هر کارها.

هرچه بیشتر اپل‌واچ را می‌پوشید بیشتر متوجه می‌شوید که یک دستگاه چقدر می‌تواند شخصی باشد. زیرا با وجود نرم‌افزارهای بسیار زیاد آن می‌توانید آنهایی که به کارتان می‌آیند را به راحتی انتخاب کنید و تجربه‌ای متفاوت داشته باشید. هم‌اکنون نرم‌افزارهایی برای خطوط هوایی، دپارتمان‌ها، شبکه‌های اجتماعی و غیره وجود دارد که از قرار گرفتن اپل‌واچ بر روی مچ دست بیشترین بهره را می‌برند. با وجود نرم‌افزارهایی که هر روزه برای اپل‌واچ توسعه داده خواهند شد، این تازه شروع کار است.

Target

سفر بعدی خود را بهتر و حتی جذاب‌تر انجام دهید. نرم‌افزار Target ساختن یک فهرست خرید را بر روی اپل‌واچ بسیار ساده میکند. هنگامی که درون فروشگاه هستید نیز به شما می‌گوید که مواردی که می‌خواهید بخرید را کجا می‌توانید پیدا کنید.

Replay

SPG

هتل‌های Starwood و Resorts یک مرحله جدید از مهمان‌نوازی را به هتل خود افزوده‌اند. حالا شما می‌توانید بدون نیاز به کلید، درب اتاق خود را با اپل‌واچ باز کنید. همچنین می‌توانید مسیر هتل را بیابید، بررسی‌های لازم را انجام دهید و وضعیت رزرو اتاق‌ها را ببینید.

Replay

American Airlines

یک اعلام را مبنی بر اینکه هم‌اکنون باید به سمت فرودگاه حرکت کنید دریافت کرده و به پرواز خود برسید. اطلاعات پرواز و تغییرات احتمالی آن را در روز حرکت دریافت کنید. از طریق اپل‌واچ پرواز خود را ثبت کنید. در حین پرواز نیز نقشه مسیر، زمان باقیمانده تا مقصد و جزییات وضعیت چمدان‌های خود را ببینید.

Replay

Nike+ Running

آیفون خود را در جیب گذاشته و به دویدن مشغول شوید. نرم‌افزار Nike+ Running فاصله، مدت زمان و سرعت شما را بر روی اپل‌واچ نمایش میدهد. زمانی که دوستان‌تان شما را تشویق می‌کنند مطلع خواهید شد. از طریق هدفون‌های بلوتوث نیز می‌توانید هنگام ورزش به موسیقی گوش دهید.

Replay

Instagram

بهترین امکانات اینستاگرام را بر روی اپل‌واچ خود داشته‌باشید. می‌توانید صفحه اصلی اینستاگرام را بررسی کنید، عکس‌ها را لایک بزنید و حتی کامنت‌هایی را از طریق صورتک‌ها ثبت کنید. از طریق اعلام‌هایی که درست بر روی مچ دست شما فرستاده می‌شوند می‌توانید کاملا به‌روز باشید.

Replay

MLB.com At Bat

از طریق اعلام‌های هوشمندانه این نرم‌افزار می‌توانید هرجا که هستید اخبار تیم موردعلاقه خود را دنبال کنید. وضعیت کنونی، به‌روز‌رسانی لحظه به لحظه، جزییات مربوط به بازیکنان، صحنه‌های مهم بازی و امتیازات مختلفی که در لیگ کسب میشود را درست بر روی مچ دست خود دریافت کنید.

Replay

BMW i Remote

Ultimate Driving Machine حالا یک کنترل از راه دور بی‌نقص را داراست. وضعیت شارژ اتوموبیل الکتریکی BMW i خود را بررسی کرده و هنگامی که کاملا شارژ شد اعلامی را بر روی اپل‌واچ خود دریافت کنید. می‌توانید همچنین وضعیت‌هایی همچون قفل بودن درب‌ها، زمان سرویس کردن اتومبیل و غیره را نیز بررسی کنید. هنگامی که می‌خواهید از اتوموبیل استفاده کنید می‌توانید پیش از آن دمای اتاق آن را از روی اپل‌واچ تنظیم کرده تا به سرعت آماده رانندگی شوید.

Twitter

۱۴۰ کاراکتر (حرف) به راحتی بر روی مچ دست جا می‌شوند. از طریق نرم‌افزار Twitter برای اپل‌واچ صفحه اصلی توییتر را از روی مچ دست خود بررسی کنید. هنگامی که پست جدید شما نشر یا بازنشر شده و یا موردعلاقه شخصی قرار می‌گیرد از طریق یک ضربه آرام بر روی مچ دست‌تان به شما اطلاع داده میشود. به سرعت پست‌های جدید را بررسی کرده و اخبار مهم را دنبال کنید. می‌توانید همچنین از طریق دیکته‌گویی پست جدیدی را بنویسید.

Citymapper

این نرم‌افزار به عنوان یک راهنمای وسایل نقلیه عمومی عمل کرده و سریع‌ترین مسیر را به مقصدتان به شما نشان میدهد. از طریق دستورالعملهای قدم به قدم، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس یا قطار را بر اساس مکان فعلی شما پیشنهاد میدهد و زمان سه توقف بعدی آنها را برایتان فهرست کرده تا درست به موقع محل فعلی خود را ترک کنید. همچنین هنگامی که به مقصد می‌رسید از طریق ایجاد ضربه‌ای آرام به شما اطلاع میدهد.

OpenTable

کجا، چه غذایی برای شام سر‌و میشود؟ کافیست اپل‌واچ خود را بررسی کنید. از طریق اپل‌واچ می‌توانید رزروهای آینده خود و مسیر رستوران مربوطه را از طریق نقشه بررسی کنید.

Evernote

Evernote بر روی اپل‌واچ یک مکمل عالی برای‌ Evernote آیفون است. دسترسی مناسب‌تری را به قابلیت‌ها خواهید داشت. متن‌ها را از طریق دیکته‌گویی به سرعت بنویسید‌‌، متن‌های اخیر را ببینید، یادآورهایی را تنظیم کنید، متن‌هایی که در نزدیکی شما ایجاد شده‌اند و مطالب مربوط به جلسات آتی را ببینید‌.

TripAdvisor

رستوران‌هایی بی‌نظیر را در سفر بعدی خود بیابید. نقاط جذاب شهرهای جدید را بازدید کنید. تمام آنچه این نرم‌افزار را به بهترین راهنمای سفر مبدل میکند حالا بر روی اپل‌واچ موجود است. به سرعت اطلاعات متنوعی را از صدها رستوران، مناظر و مناطق توریستی نزدیک خود کسب کنید.

NPR One

از طریق این نرم‌افزار می‌توانید رادیوی عمومی را شخصی‌سازی کرده و اخبار و کانال‌های موردعلاقه‌تان را کشف کنید. فهرست برنامه‌های موردعلاقه‌تان که بر روی آیفون قرار می‌گیرد شامل برنامه‌های رادیویی که هم‌اکنون گوش می‌دهید و همچنین برنامه‌هایی که NPR تشخیص میدهد که دوست دارید خواهد بود. می‌توانید از اپل‌واچ برای جستجوی برنامه‌های مشخص (از طریق دیکته‌گویی)، دیدن اسم برنامه‌ها و سریال‌ها و همچنین برای کنترل پخش آنها استفاده کنید.

CNN

اخبار مهم مربوط به ۱۲ حوزه مختلف را به سرعت دریافت کنید؛ از خبرهای مهم جهان در زمینه سیاست گرفته تا تکنولوژی، سلامت و سرگرمی. یکی از خبرها را باز کرده و آن را ذخیره کنید، یا اینکه ادامه آن را بر روی آیفون بخوانید.‌ اعلام‌هایی را هنگام خبرهای فوری دریافت کرده و از طریق اپل‌واچ CNN TV را بر روی آیفون خود اجرا کرده و به صورت زنده ببینید.

Honeywell Lyric

با کوشش کمتر، انرژی کمتری را نیز مصرف کنید. صورت‌حساب برق خود را نیز کاهش دهید. پاسخ‌هایی آماده مانند I’m Away (من بیرون هستم) و یا I’m Going to Sleep (می‌خواهم بخوابم) باعث می‌شوند انرژی کمتری از دستگاه مصرف شود. اگر دور از خانه هستید یک اعلام دریافت خواهید کرد که از شما می‌پرسد آیا می‌خواهید اپل‌واچ را در حالت Out of Town (بیرون از شهر) قرار داده و انرژی کمتری مصرف کنید یا خیر. سپس به صورت خودکار دما را برای بازگشت شما تنظیم میکند.

Green Kitchen

این نرم‌افزار دستور پخت‌ غذاهای سالم و مفید بسیاری را ارائه داده و اپل‌واچ در پخت آنها به شما کمک میکند. یک دستور پخت را بر روی آیفون خود یافته و دنبال کنید. برای قسمت‌هایی از دستور پخت که باید در مدت‌زمان مشخصی انجام شوند می‌توانید زمان‌سنج اپل‌واچ خود را تنظیم کرده تا درست سر موقع به شما خبر دهد.

Strava

هنگامی که آیفون شما در جیب‌تان است اپل‌واچ اطلاعات مختلفی را از وضعیت کنونی به شما ارائه میکند، مانند ارتفاع، سرعت میانگین، فاصله پیموده‌شده و ضربان قلب شما در حین انجام فعالیت. به‌روزرسانی‌های دقیق، جزییات فعالیت شما را به اطلاعتان رسانده و به شما انگیزه میدهد. هنگامی که رکوردی را ثبت می‌کنید نیز جایزه‌ای را دریافت می‌کنید.

Sky Guide

تقویمی را از رویدادهای آتی نجومی ببینید. قرص‌های کامل ماه، شهاب‌سنگ‌ها، خورشیدگرفتگی‌ها و غیره. این نرم‌افزار هنگامی که در محل فعلی شما یک پدیده نجومی در شرف رخ دادن است به شما اطلاع میدهد. هنگامی که ایستگاه بین‌المللی فضایی آماده پرواز است به شما اطلاع داده میشود و اجازه میدهد برای فضانوردان آن پستی را در توییتر ارسال کنید.

Redfin

فهرست بنگاههای املاک نزدیک به محل فعلی خود را بیابید. تصاویر خانهها و نقشه آنها، قیمتها، تعداد اتاق خوابها، پاگردها و مدتی که خانه به فروش گذاشته شده است را ببینید. از دیکتهگویی برای ذخیره کردن افکار و نظرات خود استفاده کنید. حساب خود را با سایر افراد خانواده به اشتراک گذاشته تا آنها هم خانههای موردعلاقه شما را ببینند. به سادگی با یکی از مسئولان فروش تماس بگیرید تا با هم به بازدید از یکی از خانهها بروید.

PayByPhone Parking

ممکن است دیگر نیازی به یک بلیط پارکینگ دیگر نداشتهباشید. با استفاده از این نرمافزار هزینههای پارک را پرداخت کرده و سپس مدتزمان باقیمانده را بررسی کنید. ده دقیقه قبل از اینکه زمان استفاده شما به پایان برسد یک اعلام را دریافت خواهید کرد، که باعث میشود بدون اینکه نیاز باشد به ماشین خود برگردید مدتزمان بیشتری را برای خود اضافه کنید.

Salesforce Analytics

این نرمافزار محبوبترین نرمافزار مدیریت ارتباط با مشتری در دنیا است که در اپلواچ تصویری فوری را از تجزیه و تحلیل کسب و کارتان به شما ارائه میدهد، مانند ده تا از بهترین فرصتهایی که شرکت و یا قسمت خاصی از کسب و کار شما داراست.

Procreate Pocket

این نرم‌افزار اپلواچ شما را به یک ابزار و یک صفحه پر از رنگ مناسب برای نقاشی بر روی آیفونتان تبدیل میکند. قلممو، پاککن و یا افکت موردعلاقه خود را انتخاب کنید. میتوانید هنگام نقاشی یک قدم به عقب برگردید، به جلو بروید و یا رنگها را عوض کنید. تمام صفحه نمایش آیفون شما به یک بوم نقاشی بزرگ تبدیل میشود، بنابراین میتوانید بر روی کار خود تمرکز کنید.

Dark Sky

از وضعیت برف و باران در محل سکونت خود برای یک ساعت آینده آگاه شوید. در نتیجه میتوانید به راحتی به گردش و یا شام بروید و مطمئن باشید که خیس نخواهید شد. همچنین میتوانید وضعیت آب و هوای ۲۴ ساعته را برای امروز، فردا و یا چند روز آینده ببینید.

Shazam

با وجود این نرمافزار هنگامی که یک موسیقی را در اطراف خود میشنوید، از طریق اپلواچ از آیفون خود میخواهید که به صداهای اطراف گوش داده تا شما اسم آهنگ، اسم خواننده و متن آهنگ را بر روی اپلواچ خود مشاهده کنید. برای همخوانی کردن با خواننده راحت باشید، زیرا کلمات به صورت خودکار همزمان با موسیقی تشخیص داده میشوند.

NYTimes

اخبار مورد نیازتان را در یک چشم به هم زدن دریافت کنید. در میان خبرهای فوری و خبرهای کوتاه (که درست برای صفحه اپلواچ مناسب هستند) جابجا شوید. از قابلیت Handoff استفاده کرده تا خبرهای بیشتری را بر روی آیفون یا آیپد خود بخوانید، یا اینکه گزینه Save for Later را انتخاب کرده تا یک فهرست برای مطالعه خبرهای انتخابی خود در زمانی دیگر ایجاد کنید.

Mayo Clinic Synthesis

اگر شما یک پزشک پرکار هستید، این نرم‌افزار میتواند برای مدیریت زمان به شما بسیار کمک کند. برنامه روزانه‌تان را به شما نشان داده و وضعیت دقیق دوره درمانی بیماران را به اطلاع شما می‌رساند. همچنین وضعیت عمومی بیمار مانند سن، جنسیت و وزن وی را برای شما نمایش میدهد تا ملاقات شما با بیماران به شکلی موثرتر صورت گیرد.

Invoice2go

مدتزمان کاری خود را به شکلی دقیقتر از همیشه بررسی کنید. هنگامی که به محل کار خود میرسید این نرمافزار از قابلیت geofencing استفاده میکند تا از شما بخواهد که زمان را محاسبه کند، بنابراین زمانهای دقیقتری را ثبت خواهید کرد. همچنین میتوانید زمانهای خود را اصلاح کرده و مبلغ حقوق را بر اساس ساعت کار ارسال کنید. و هنگامی که پول شما پرداخته میشود از طریق یک اعلام باخبر شوید.

Lutron Caséta

از هر مکانی چراغهای منزل خود را کنترل کنید. چه بر روی کاناپه باشید و بخواهید نور چراغها را برای دیدن یک فیلم کم کنید، چه در جاده باشید و بخواهید چراغها را روشن کرده و وانمود کنید که کسی در منزل است. تمام این کار به سادگی از طریق این نرمافزار قابل انجام است. اگر هنگام ترک منزل چراغها را روشن بگذارید نیز یک اعلام را دریافت کرده تا امکان خاموش کردن آنها را داشتهباشید.

Rules!

وضعیت فعالیت مغزی خود را از طریق این بازی پازل بسنجید. هرکدام از تمرینات ذهنی شامل شخصیت‌های باهوش متحرکی است که شما را در ده مرحله مختلف به سمت هدف‌تان راهنمایی میکند. می‌توانید به سرعت جزییات پیشرفت خود را دریافت کرده و یا خلاصه آن را بررسی کنید.

PlayKids

هنگامی که فرزندان شما مشغول تماشای یک ویدئو بر روی آیپد یا آیفونشان هستند و شما میخواهید که آنها اندکی استراحت کنند، میتوانید از طریق اپلواچ خود ویدئوی آنها را متوقف کنید. همچنین میتوانید یک پیام خاص را همراه با شخصیتهای کارتونی برای فرزندانتان ارسال کرده که به آنها میگوید که حالا دیگر وقت خواب، شام و یا وقت مسواک زدن است.

Fandango

یک روش کاملا جدید برای استفاده از محبوبترین نرمافزار خرید بلیط سینما. هنگامی که بلیط را خریداری کردید اپلواچ زمان پخش فیلم، مکان سینما (یا تئاتر) و شماره تماس آنجا را برایتان نمایش میدهد.

Citi Mobile® Lite

این نرمافزار از طریق اپلواچ انجام عملیات بانکی را برای مشتریان Citi حتی آسانتر میکند. یکی نگاه اجمالی به شما اجازه میدهد به سرعت وضعیت چکها، میزان موجودی و کارتهای اعتباری خود را ببینید. میتوانید اطلاعات دقیق مربوط به پنج تراکنش اخیر بانکی خود را ببینید و حتی هنگامی که از کارت شما برای یک خرید آنلاین یا یک خرید درون فروشگاهی استفاده میشود یک اعلام هوشمند را دریافت کنید.

Expedia

دیگر هرگز پروازهای خود را از دست نخواهید داد. این نرمافزار بر روی اپلواچ به شما اجازه میدهد برنامه سفرهای آینده خود را بررسی کرده و اطلاعات دقیق پروازها و هتلها را ببینید. برای پروازها میتوانید محل سوار شدن، ترمینالها و زمان پروازها را بررسی کنید. برای هتلها میتوانید زمان وارد شدن، زمان تسویهحساب، درجه کیفی آنها، نشانی و شماره تماس آنها را بررسی کنید.

Pacemaker DJ

حالا DJ شخصی خود را خواهید داشت. این نرمافزار از قابلیت Autopilot DJ نسخه آیپد خودش استفاده میکند. میتوانید یک یا دو موسیقی را رد کنید، این قابلیت به سرعت آهنگهایی که انتخاب میکنید را به شکلی یکپارچه با هم ادغام میکند. اگر در مورد انتخاب خود مطمئن نیستید این نرمافزار فهرست آهنگهای شما را جستجو کرده تا بهترین آهنگ‌ها را یافته و بهترین شرایط را برای ادغام آنها به وجود آورد.

Lifesum

میزان آب و غذایی که در طول روز مصرف کردهاید را به راحتی ببینید. این نرمافزار پیشنهادات مفیدی را برای انتخاب غذاهای مناسب و میزان مصرف آنها به شما ارائه میدهد، حتی به شما میگوید که از کدام غذاها پرهیز کنید. همچنین در طول روز یادآورهایی الهامبخش را برای ایجاد انگیزه برای شما ایجاد میکند.

Runtastic

اپلواچ روشهای جدیدی را برای استفاده بهینه از Runtastic برای شما ارائه میکند. کافیست آیفون خود را برداشته و شروع به دویدن کنید. Runtastic اطلاعات لازم (سرعت، فاصله، مدتزمان، تعداد قدمها، مقدار کالری که سوزاندهاید) را به شکل مناسبی بر روی مچ دست شما نمایش میدهد، به شکلی که بدون نیاز به کم کردن سرعتتان میتوانید آن را بررسی کنید.

Babbel

Hدر هرجایی از جهان که هستید به شکلی جذاب زبانهای جدید را فراگیرید. این نرمافزار کلمات جدید را بر اساس مکانی کنونی شما برایتان ارائه میکند. بنابراین میتوانید هنگامی که مثلا نزدیک یک رستوران هستید اصطلاحات جدیدی را درمورد غذاها بیاموزید. یا اینکه کلمات انگلیسی مانند flight، departure و luggage را هنگامی که نزدیک فرودگاه هستید یاد بگیرید و استفاده کنید.

AMPLIFi Remote

گیتاریستها همواره به دنبال صداهای عالی هستند. AMPLIFi به صورت همزمان یک اسپیکر بلوتوث و یک آمپ (amp) گیتار است. حالا با وجود این نرم‌افزار برای اپلواچ میتوانید صدای موردعلاقه گیتار خود را درست از روی مچ دست خود انتخاب کنید. هنگامی که میخواهید آهنگ خود را تغییر دهید نیز میتوانید آهنگ کنونی و ویژگیهای آن را ببینید.

BoxPop

این بازی پازل ساده و اعتیادآور باعث میشود همواره اپلواچ خود را بررسی کنید. در مسیرهایی به شکل L به جعبهها ضربه بزنید، درست مثل مهره اسب در شطرنج. ببینید آیا میتوانید تمامی جعبهها را بدون اینکه گیر بیفتید بزنید یا خیر. ناگهان در میان ۴۰ مرحله از جعبهها خواهید بود که هرکدام سختتر از دیگری است، و جذابیتهایی بیشتر و بیشتر.

CommitTo3

این نرمافزار طراحی شده تا به شما کمک کند که در مسیر درست حرکت کنید، به شما اجازه میدهد تیمهایی را از همکاران، دوستان و اعضای خانواده خود تشکیل داده تا به صورت پیوسته سه کار مفید و مخصوص روز جاری را انجام دهید. میتوانید یادآورهای ملایمی را برای انجام این کارها در روز دریافت کنید، کارهای خود را پس از انجام دادن بررسی کنید و نحوه عملکرد سایر اعضای تیم خود را ببینید.

Mint Personal Finance

اهداف خود در زمینه مخارج ماهانه و میزان پیشرفتتان در دستیابی به آنها را ببینید. میتوانید برای این کار اعلامهای هفتگی دریافت کنید تا مطلع شوید که آیا در مخارج خود زیادهروی کردهاید یا خیر.

ESPN

آخرین خبرهای ورزشی و یا خبرهای تیم موردعلاقه خود را دریافت کنید. این نرمافزار میتواند ایجاد تغییرات در نتیجه بازیها و یا شروع بازیهای مهم را به شما خبر دهد. امتیازات بهروز تیمها و جزییات مختلف اتفاقات بازیها را دریافت کنید، مانند اینکه چه کسی گل زده است، چه کسی پرتابی سه امتیازی داشته است یا اینکه چه تیمی دارای وضعیت قرمز است.

پلتفرم جدید. امکانات جدید.

اپلواچ با وجود تکنولوژیهای قدرتمند و دسترسی آسانش از روی مچ دست فرصتهای جذابی را برای نرمافزارها فراهم میکند. WatchKit تمام ابزارهایی که توسعه‌دهندگان برای خلق تجربههایی مختص اپلواچ نیاز دارند را در اختیار آنها قرار میدهد.

Next

بعدی See Apple Watch in action.