طراحی براى هر سلیقه‌اى یک اپل‌واچ وجود دارد.

انتخاب ساعت امرى بسیار شخصى است. اینکه روى دست شما چگونه به نظر میرسد، به اندازه توانایی‌های آن اهمیت دارد. بر اساس این موضوع اپل سعى کرده اپل‌واچ را به گونه‌اى بسازد که هرروز از آن لذت ببرید. حالا اپل‌واچ ساعتى است که براى پوشیدنش حتى یک لحظه صبر نخواهید کرد.

ابتدا انتخاب سایز بین دو اندازه متفاوت.

مچ دست هرکسى با دیگران متفاوت است. از این‌رو اپل‌واچ در دو اندازه مختلف عرضه میشود: ٣٨ میلیمتر و ۴٢ میلیمتر، که هردو مى‌توانند روى مچ دست چپ یا راست شما استفاده شوند.

آلیاژهایى که سفارشى، زیبا و بادوام طراحى شدند.

اپل‌واچ را از آلیاژهاى سفارشى فولاد ضدزنگ و آلومینیوم تولید شده است، بعلاوه فرمول منحصربفرد طلاى ١٨ عیار به رنگ زرد و سفید. همه اینها به شکل مخصوصى طراحى شدند تا نه تنها عالى به نظر برسند، بلکه بتوانند پاسخگوى نیازهاى فیزیکى کاربران نیز باشند. همچنین اپل‌واچ ضدآب است، بنابراین بدون نگرانی دستان خود را بشویید یا زیر باران بیرون بروید.*
در مورد بافت‌های اپل واچ بیشتر بدانید

بندها نیز مثل خود ساعت اندیشمندانه طراحى شده‌اند.

یک بند متفاوت مى‌تواند ظاهر اپل‌واچ را بسیار تغییر دهد. ما گستره عظیمى از آنها را با مواد مختلف تولید کردیم. طراحى زیباى قلاب‌ها و گیره‌ها نتیجه نهایى فوق‌العاده‌اى را در پى داشته است.

هر یک از بندها به آسانی در محل تعبیه شده بر روی ساعت قرار میگیرد. بنابراین به آسانی میتوانید هریک از آنها را با توجه به سلیقه، فعالیت و روحیه خود انتخاب کنید.

طرح‌هاى مختلف صفحه.
میلیون‌ها ظاهر متفاوت.

هر ساعتى با طرح‌هاى صفحه مختلفى مى‌آید. مانند طرح‌هاى سنتى قدیمى، طرح‌هایى از کاراکترهاى بازیگوش و طرح‌هاى زیبایى که جنبه آموزشى دارند. بیشتر طرح‌هاى صفحه را مى‌توانید تا حد بسیار زیادى سفارشى کنید — مى‌توانید رنگ‌ها را تغییر دهید، اِلِمان‌هاى طراحى را انتخاب کنید و عملکردهاى مختلفى را اضافه کنید. بنابراین یک اپل‌واچ مى‌تواند میلیون‌ها ظاهر متفاوت داشته باشد. از جمله آن یکى که دقیقاً براى شما مناسب است. فیلم طراح‌های اپل‌واچ را تماشا کنید

ساعت خود را از بین سه مجموعه مشخص انتخاب کنید.

روش‌هاى بسیارى براى انتخاب اپل‌واچ دلخواه‌تان وجود دارد. براى انتخاب مدلى که به بهترین شکل به شما مى‌آید ما سه مجموعه بدنه و بند مختلف را تولید کردیم.

بعدی

بعدی مواد اولیه هرکدام بسیار با ارزش بودند.